Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

8 травня в День пам’яті та примирення вся Україна згадує тих, хто загинув у боротьбі за рідну землю.

10 травня о 18:44 | Мазур Н. В. | no comments

Невимовний біль проймає серце...
Захищаючи волю і незалежність України, загинув випускник нашої школи Замашний Юрій.
Вічна слава, шана й честь Воїну, що віддав життя за Україну.
Щирі співчуття рідним, друзям і близьким.

10 травня о 18:41 | Мазур Н. В. | no comments

Учні та педагоги нашого ліцею підтримали дану ініціативу.
Дякуємо всім хто доєднався!

10 травня о 18:39 | Мазур Н. В. | no comments

38 років тому, 26 квітня, сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – Чорнобильська катастрофа.

10 травня о 18:35 | Мазур Н. В. | no comments

16 квітня 2024 року відбувся обласний патріотичний вишкіл «Вільні творять майбутнє!» для роїв середньої та старшої вікових груп Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») закладів освіти області.
Наші вихованці, рій "Вільні духом", також приєднались до даного заходу, головною метою якого є здійснення національно-патріотичного виховання учнівської молоді та утвердження української національної та громадянської ідентичності, а також здобуття практичних навичок виживання в умовах війни.
Вишколи вчать молодь здобувати практичні навички та закріплювати їх тут і зараз, щоб потім, у надзвичайній ситуації миттєво зреагувати і, чи то надати допомогу потерпілому, чи то взяти до рук зброю і захистити себе, свою родину, свою країну.
Дирекція, керівник та вихованці гуртка "Джура" щиро дякують адміністрації ТГ за надану можливість відвідати вишкіл. Вихованці дуже задоволені поїздкою, отримали масу позитивних емоцій та нових знань.

10 травня о 18:31 | Мазур Н. В. | no comments

Сьогодні у нас відбулася неймовірно тепла й приємна зустріч. До нашого ліцею завітав батько учениці, наш захисник, Прокоп Юрій. Від побратимів привіз вихованцям символічний подарунок - прапор із підписами Воїнів-Захисників частини, в якій проходить службу.
Низький уклін всім захисникам, що стоять на варті свободи й незалежності нашої держави! Сердечно дякуємо за неоціненний подвиг в ім'я України та світлого майбутнього! Героям Слава!

10 травня о 18:30 | Мазур Н. В. | no comments

Рій «Вільні духом» Нечаєвського ліцею Лип'янської сільської ради взяв участь в тренігу з домедичної допомоги для роїв середньої та старшої вікових груп Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

10 травня о 18:24 | Мазур Н. В. | no comments

Навесні, коли тануть сніги
І на рясті заграє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

10 травня о 18:21 | Мазур Н. В. | no comments

Дівоча краса - це весна,
Дівоча краса - це натхнення,
Дівоча краса - це ніжність.

10 травня о 18:16 | Мазур Н. В. | no comments

«Черкаський вимір» – це інструмент із пошуку необхідної інформації для ветеранів та їхніх родин. Ветеранська платформа побудована за принципом: «мінімум часу для пошуку інформації – максимум результату»

26 лютого о 18:48 | Мазур Н. В. | no comments

Спорт-це завжди на часі!

9 лютого о 08:57 | Мазур Н. В. | no comments

Нехай новорічні дива справдяться у кожній оселі!

26 грудня 2023 о 10:09 | Мазур Н. В. | no comments

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 5 на 6 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилось сьогодні в нашому ліцеї. Святий Миколай прийшов привітати діток та педагогічний колектив Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного! Швидко минув час, пролунали вірші і пісні про Миколая.
День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість і надію!

7 грудня 2023 о 16:43 | Мазур Н. В. | no comments